O nama

Potičemo, osmišljavamo,  proizvodimo i distribuiramo filmska i televizijska djela vodeći se znatiželjom prema svijetu, pažnjom i poštovanjem prema autorima i suradnicima.

Organizatori smo Svjetskog festivala animiranog filma – Animafest Zagreb. Ove godine pripremamo 32. izdanje i slavimo 50 godina od osnutka festivala.

U fazi razvoja treća je sezona popularnog televizijskog serijala “Betonski spavači – Trijumfi modernizma” redatelja Saše Bana.  Radimo i na tri dugometražna dokumentarna filma: “Lekcije mog tate” redateljice Dalije Dozet, “Vuk Europske Unije” redatelja Jadrana Bobana te “Irena” Jasmine Beširević.

Distribuiramo animirana, dokumentarna, igrana i TV djela iz vlastite produkcije te odabrane filmove iz Hrvatske i regije. Nakon uspješne distribucije našeg filma “Dnevnik Diane Budisavljević” stečeno znanje i iskustvo usmjeravamo prema razvoju distribucije domaćih i regionalnih filmova nastojeći ih predstaviti publici na originalan i zanimljiv način. Ove godine distribuirat ćemo dokumentarac “Auti kojima smo odjurili u kapitalizam” redatelja Borisa Missirkova i Georgia Bogdanova te slovenski filmski hit “Prasica” redateljice Tijane Zinajić, a uskoro najavljujemo i nove naslove u distribuciji.

 

TKO SMO

Olinka Vištica
direktorica
olinka@hulahop.hr
Dana Budisavljević
direktorica
dana@hulahop.hr
Matea Milić
Matea Milić
producentica Animafesta
matea@hulahop.hr
Ornela Čop
koordinatorica Animafesta
ornela@animafest.hr
Paola Orlić
producentica - kustosica izložbenih programa Animafesta
paola@animafest.hr
Davor Srića
voditelj tehnike
production@hulahop.hr
Noa Nikolić
Noa Nikolić
asistent produkcije
noa@hulahop.hr
Irena Ćurin
ured i administracija
ured@hulahop.hr
Kagor
računovodstvo i financijsko savjetovanje
info@kagor.hr
Ana-Marija Gröndahl
međunarodna distribucija
distribution@hulahop.hr
Mija Pavliša
distribucija i promocija
mija@breg.hr

KONTAKT